PRONAJATO

BYT 2+kk, 49 m2

00.000 Kč vč. parkovacího stání

Chrudim / ul. Luhanova

Pokud hledáte právě dokončený byt v novostavbě s velkou terasou a krytým parkovacím stáním, pak jste na správné adrese.

Byt 2+kk o velikosti 49 m2 se nachází v právě dostavěném bytovém domě na příjemném místě u parku v Rezidenci Chrudimpark.

Byt je umístěný v nejvyšším 5. podlaží a poskytuje příjemné výhledy přímo do parku z velké terasy (15m2), která směřuje na jih.

Byt je částečně vybavený - ložnice je zařízena velkou vestavěnou skříní, kuchyň je vybavena všemi spotřebiči - myčka, digestoř, elektrická trouba, varná deska a chladnička s mrazničkou. 

K bytu patří podzemní parkovací stání, které je již zahrnuto v ceně nájmu. Přímo u parkovacího stání je také sklep a je zde možnost využít kolárnu v přízemí domu. 

Lokalita blízko centra Chrudimi je skvělá díky dostupnosti všech služeb. Cokoliv, co je pro denní život potřeba, je k dispozici do několika minut. Zároveň je ale toto místo velmi výjimečné díky na pár kroků vzdálenému krásnému parku.

Byt je spolehlivým nájemníkům ihned k dispozici. Cena nájmu včetně jmenovaného vybavení, parkovacího stání a sklepa je 00.000 Kč + 0.000 Kč energie. Vratná kauce při pronájmu bytu je ve výši 00.000 Kč. Provize RK je 00.000 Kč (+ DPH).

Přijďte si toto jedinečné bydlení v novostavbě prohlédnout, na prohlídkách bytu se na Vás bude těšit realitní makléř Erik Drobný.

Erik Drobný / nezávislý realitní makléř

VOLEJTE
+ 420 608 22 77 03