REZERVACE

PRODEJ 

RODINNÉHO DOMU 3+kk

pozemek 533 m2

3.500.000 Kč

Přelouč / ul. Žižkova

Pokud byste chtěli bydlet v rodinném domě přímo v Přelouči a nebojíte se rekonstrukce, pak určitě čtěte dál.

Rodinný dům s pozemky o ploše 533 m2 na okraji Přelouče je v původním stavu, ale nabízí možnost kompletní rekonstrukce a rozšíření místností v patře, kde je velký půdní prostor.

Dům se nachází na příjemném místě na kraji Přelouče mezi ulicemi Žižkova a Stantejského, kdy za zahradou je už jen pole a žádné další stavby.

V přízemí se nachází pokoj o velikosti 20,7 m2, druhá místnost o velikosti 16,1 m2 a chodba. V přízemí na dům navazuje přístavba, ve které je koupelna, wc, 3 komory a sklep.

V patře je v současné chvíli jeden pokoj o velikosti 19 m2 a půda s rozlohou cca 25 m2. Je zde proto možnost vybudovat další místnosti a zvětšit dispozici například na 4+kk.

Dům je napojený na kanalizaci, je zde přípojka na plyn a na zahradě se nachází vlastní studna.

Celková plocha 533 m2 se skládá ze dvou pozemků. Pozemek s parcelním číslem st. 513 je o rozloze 294 m2, pozemek s parcelním číslem st. 928/23 má velikost 239 m2. Pozemky je tedy možné využít i samostatně, protože k zadními pozemku (st. 928/23) vede také přístupová cesta.

Dům se nachází přímo v Přelouči, takže vše, co je pro denní život potřeba, je k dispozici v blízkém okolí.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a je možné ji financovat hypotečním úvěrem. Cena nemovitosti je uvedena včetně provize a právního servisu.

Přijďte si dům a pozemek prohlédnout, těšit se na Vás bude těšit realitní makléř Erik Drobný.

Erik Drobný / nezávislý realitní makléř

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

VOLEJTE
+ 420 608 22 77 03