PRODÁNO

PRODEJ 

BYT 2+1, 68 m2

Pardubice / ul. Bezdíčkova

Pokud hledáte příjemné bydlení v Pardubicích, pak jste na správné adrese. Byt 2+1 o nadstandardní velikosti 68 m2 se těší na nového majitele. 

Byt, který se nachází ve 4. patře cihlového domu, má dostatečný prostor pro pohodlné bydlení. Původní dispozice 3+1 byla změna na 2+1 a poskytuje tak 28 m2 velký obývací pokoj s jídelnou, komoru přímo v bytě a kuchyňskou linku s velkou pracovní plochou. 

Místo pro úložné prostory v tomto bytě rozhodně nechybí. V ložnici je dostatek místa pro velkou šatní skříň, ve vstupní chodbě se nachází komora o velikosti 3,2 m2 a také vestavěná skříň, která je součástí prodeje. Lodžie, na kterou je vstup z obývacího pokoje, má velikost 3,2 m2, v přízemí domu je k dispozici sklep a kolárna. 

Byt je orientovaný na tři světové strany. Ložnice a kuchyň směřují na sever, jídelna na východ a obývací pokoj s lodžií na jih. 

Proměna bytu do původní dispozice 3+1 je možná, takže pokud vám prozatím stačí dva pokoje a později byste potřebovali navíc dětský pokoj či pracovnu, v tomto bytě to nebude problém. V budoucnu se tak vyhnete dalšímu stěhování. Tento byt je zkrátka balíček “2 v 1”.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí, v bytovém domě proběhla výměna výtahu, oprava střechy a vstupních dveří. Bytový dům nemá žádné dluhy. Platba do fondu oprav je ve výši 1324 Kč.

Bytový dům se nachází v Pardubicích v ulici Bezdíčkova v místě, kde je všechno doslova na dosah. MHD, pošta, restaurace, potraviny jsou do minutky od domu, stejně tak školka i škola se nacházejí v docházkové vzdálenosti. 

Přesto, že má dům v dosahu vše, co je potřeba, nachází se na místě obklopeném zelení a příjemné procházky s pejskem nebo prostor pro hraní dětí tu nechybí. Parkování u domu je bezplatné.

Byt je v osobním vlastnictví, financování nemovitosti vám makléř zajistí. Cena nemovitosti je uvedena včetně provize a právního servisu. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. 

Přijďte si bydlení prohlédnout, od úterý 19. dubna jsou možné prohlídky. Pro více informací a prohlídky mě kontaktujte. Těšit se na vás bude realitní makléř Erik Drobný.

Erik Drobný / nezávislý realitní makléř

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

+ 420 608 22 77 03