PRODEJ

 

BYT 2+kk, 50 m2

3.990.000 Kč

Pardubice / K Polabinám

Pokud hledáte byt po rekonstrukci přímo v centru Pardubic, pak jste na správné adrese. Představuji Vám krásné 2+kk v centru města v těsné blízkosti Atrium Paláce o velikosti 50 m2 se dvěma lodžiemi a komorou na patře.

Byt, který právě prošel rekonstrukcí, bude předán novému majiteli kompletně zrekonstruovaný a vonící novotou. Nový majitel si tak užije krásný byt, ve kterém po rekonstrukci ještě nikdo nebydlel.

Rekonstrukce bytu zahrnovala výstavbu zděného jádra, novou vodoinstalaci a elektroinstalaci v celém bytě, koupelnu zařízenou vanou, umyvadlem se skříňkou, toaletu vybavenou skříňkou a bidetovou sprškou, nové podlahy, posuvné skleněné dveře v obývacím pokoji, ostatní dveře s obložkami v bílé bavě a zcela novou kuchyňskou linku na míru navrženou interiérovou designérkou.

Byt, který se nachází v 6. nadzemním podlaží, má kromě kompletní rekonstrukce mnoho dalších výhod. Velkým benefitem bytu jsou dvě lodžie, na první zasklenou lodžii o velikosti 6 m2 je vstup z obývacího pokoje, na druhou lodžii o velikosti 3 m2 je vstup z ložnice. 

Úložné prostory zde nechybí, protože k bytu patří komora umístěná na stejném patře jako byt o velikosti 2 m2, v přízemí domu je také sklep velký 1,3 m2 a kolárna.

Dispozičně je byt řešen jako 2+kk. Prostorná ložnice se vstupem na lodžii je o velikosti 14 m2. Obývací pokoj, ze kterého je také vstup na lodžii, má velikost 16,4 m2 a je spojen s kuchyňským koutem o rozměru 4 m2

Kuchyň je vybavena vysokými skříňkami až do stropu, aby byl prostor využitý na maximum. Součástí kuchyňské linky jsou všechny spotřebiče - myčka, chladnička/mraznička, indukční varná deska, trouba, digestoř. 

V koupelně a na wc jsou obklady o rozměru 60 x 60 cm ve světle šedém dekoru. Toaleta, která je od koupelny oddělená, je vybavena závěsným wc a na míru vyrobenou úložnou skříňkou umístěnou nad toaletou.

Dům je zateplený, proběhla zde oprava střechy, stoupaček, lodžií, vstupních vchodů a dveří (vstup na čip), výměna výtahu v tomto vchodě proběhne příští rok. 

Náklady na provoz bytu jsou nastaveny pro 2 osoby na částku 2 280 Kč/měsíc. Fond oprav byl od ledna 2022 snížen a neplánuje se navyšovat, platba je 826 Kč/měsíc. Společenství vlastníků není zadluženo a nesplácí žádné úvěry.

Byt se nachází v samém centru Pardubic v blízkosti Atrium Paláce. Veškerá občanská vybavenost je tak k dispozici do pár kroků od domu. Místo pro klidný relax a procházky se ale také najde. Minutku od domu je oblíbená lokalita Závodu Míru se spoustou zeleně podél řeky Labe a s cyklostezkami. 

Parkování je možné přímo u domu v neprůjezdné ulici, kde jsou vyhrazena místa s možností parkování po zakoupení parkovací karty. Cena pakovací karty je 1200 Kč/rok. 

Byt je v osobním vlastnictví, nic tedy nebrání financovat nemovitost hypotékou, kterou vám rád zajistím. Cena je uvedena včetně provize a právního servisu, žádné další náklady na vás nečekají. 

Inzerce obsahuje vizualizaci. Kuchyň je provedena přesně dle vizualizace, nábytek v obývacím pokoji a ložnici není součástí nabídky. 

Pro více informací a prohlídky mě kontaktujte. Těší se na vás realitní makléř Erik Drobný.

Erik Drobný / nezávislý realitní makléř

+ 420 608 22 77 03