REZERVACE

PRODEJ 

MEZONETOVÝ BYT

1+kk, 50 m2

3.990.000 Kč

Pardubice / nábřeží Závodu Míru

Pokud chcete vstávat každé ráno s výhledem přímo na řeku, tak rozhodně čtěte dál. 

Zvu vás na prohlídku kompletně zrekonstruovaného mezonetového bytu 1+kk o velikosti 50 m2, který se nachází přímo na břehu řeky Labe a pár minut od centra Pardubic.

Dvoupatrový mezonetový byt, který prošel velmi vkusnou rekonstrukcí, má všechno.

Rozlehlé první patro o velikosti 50 m2 zahrnuje krásnou prostornou kuchyň, obývací pokoj, elegantní koupelnu a komoru se spoustou úložného prostoru. Zasklená lodžie s dokonalým výhledem je tak blízko řeky, až máte pocit, že si na vodu můžete téměř sáhnout. 

Druhé patro o velikosti 10 m2 slouží jako ložnice a nádherný výhled na vodu tak nechybí ani při pohledu přímo z postele.

K dokonalosti tohoto bytu pak přispívá i vlastní kryté parkovací stání v podzemní garáži přímo v domě (zahrnuto v ceně bytu) a sklep o velikosti 2 m2.

Závodu Míru je příjemná lokalita přímo na nábřeží Labe, ale zároveň v centru Pardubic. Nabízí výhody centra i poklidné prostředí.

Prostor pro relax, dlouhé cyklostezky podél řeky a místa pro příjemné procházky jsou dostupné na krok od domu. Přesto se ale jedná o centrum a veškerá občanská vybavenost je pěšky do pár minut včetně Atrium Paláce i samotného centra - Třídy Míru. 

Byt je v družstevním vlastnictví a v současné době se plánuje možnost převodu do osobního vlastnictví. 

Přijďte si tento výjimečný byt prohlédnou. Mezonetový byt, navíc velmi vkusně opravený a s krásným výhledem na řeku, se jen tak nenajde. Na prohlídce Vás velmi rád uvítá realitní makléř Erik Drobný. 

Erik Drobný / nezávislý realitní makléř

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

+ 420 608 22 77 03