PRONAJATO

PRONÁJEM 

BYT 3+kk, 80 m2

00.000 Kč vč. parkovacího stání

Pardubice / Labský Palouk

Pokud hledáte k pronájmu v Pardubicích velký byt v novější zástavbě s balkonem, krytým parkovacím stáním a pár kroků od Labe, pak jste na správné adrese.

Byt 3+kk o velikosti 80 m2 se nachází na velmi klidném a příjemném místě u řeky v lokalitě Labský Palouk.

Byt je umístěný ve 4. nadzemním podlaží novějšího cihlového domu, který se nachází jako poslední ve slepé ulici pár kroků od Labe.

Byt má všechny výhody, které byste si pro příjemné bydlení mohli přát. Je prostorný, částečně vybavený a elegantní kuchyňská linka je zařízena všemi spotřebiči.

Nechybí zde balkon o velikosti 6 m2, který směřuje na východ a poskytuje příjemné výhledy do okolní zeleně.

K perfektnímu bydlení nesmí chybět pohodlné parkování, které zde zajištuje podzemní parkovací stání přímo v domě, díky kterému dojdete do bytu suchou nohou. K dispozici je také sklep.

Byt je částečně vybavený, veškerý nábytek uvedený na fotografiích je součástí nájmu. Kuchyň je zařízena všemi spotřebiči - myčka, mikrovlnná trouba, digestoř, elektrická trouba, varná deska a chladnička s mrazničkou.

Labský Palouk je skvělé místo pro klidné bydlení v blízkosti řeky, se spoustou zeleně v okolí, ale zároveň s dostupností všech služeb. Cokoliv, co je pro denní život potřeba, je k dispozici do několika minut včetně nákupů, školy, školky a MHD.

Byt je spolehlivým nájemníkům ihned k dispozici. Cena nájmu včetně jmenovaného vybavení je 00.000 Kč + 0.000 Kč energie. Vratná kauce při pronájmu bytu je ve výši 00.000 Kč. Provize RK je 00.000 Kč (+ DPH).

Přijďte si toto elegantní bydlení v příjemné lokalitě prohlédnout, od 5. září jsou možné prohlídky.

Na prohlídkách bytu se na Vás bude těšit realitní makléř Erik Drobný.

Erik Drobný / nezávislý realitní makléř

+ 420 608 22 77 03