PRONÁJEM 

komerčního prostoru 156 m2

25.000 Kč/měsíc

Pardubice / ul. Jana Palacha

Pronajímané obchodní prostory o podlahové ploše 156 m2 (užitná plocha 134 m2) se nacházejí v žádané lokalitě v centru Pardubic na třídě Jana Palacha.

Prostor nabízí 4 samostatné místnosti, které sloužily jako showroom kuchyňského studia. Výlohy obchodního prostoru směřují přímo do frekventované hlavní ulice.

Zázemí obchodu tvoří nebytový prostor o dispozici 1kk, toaleta, úklidová místnost a toaleta pro tělesně postižené. Vytápění obchodu a ohřev vody je zajištěno plynovým kotlem, v objektu je instalovaný kamerový systém včetně optické závory pro počítání osob v obchodě.

Prostory jsou ideální na provoz kanceláří, obchodu nebo služeb. Nemovitost je případně možné rozdělit na dva samostatné prostory s vlastními vstupy.

Budova, ve které se prostor nachází, prošla v minulosti kompletní rekonstrukcí a má tři nadzemní podlaží – v přízemí se nachází nabízený komerční prostor, v dalších podlažích jsou už jen bytové jednotky.

Obchodní prostor je výborně umístěn na hlavní třídě Jana Palacha, která je jednou z hlavních ulic v Pardubicích, a díky tomu je zde vysoká frekvence osob i automobilů.

Na třídě Jana Palacha je veškerá občanská vybavenost a projíždí zde několik linek MHD vedoucích přímo z/do centra. Zastávka MHD je v těsné blízkosti prostoru (cca 20 metrů). Od centra (třídy Míru) je nemovitost vzdálena pouhé dvě zastávky.

Cena pronájmu je 25.000 Kč + zálohy na energie 5.000 Kč, vratná kauce je ve výši 25.000 Kč. PROVIZE REALITNÍ KANCELÁŘI SE NEPLATÍ.

Majitel využíval prostory pro své podnikání, nemovitost tedy není zatížena nájemní smlouvou, je možné ji ihned využívat.

Přijďte si prostor pro Vaše budoucí podnikání prohlédnout, pro více informací a prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Erik Drobný / nezávislý realitní makléř

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

+ 420 608 22 77 03