PRONÁJEM

BYT 2+kk, 46 m2

12.000 Kč

Pardubice / ul. Bulharská

Pokud hledáte v Pardubicích k pronájmu byt, který je pár kroků od parku, pak jste na správné adrese.

Byt 2+kk o velikosti 46 m2 se nachází na klidném místě v ulici Bulharská přímo u Bubeníkových sadů jen pár kroků od řeky Chrudimky. Má výhled přímo do parku a je umístěný v 1. nadzemním podlaží menšího zatepleného cihlového domu.

Nemovitost prošla rekonstrukcí a čeká na svého nového nájemníka. Byt má všechny výhody, které byste si pro příjemné bydlení mohli přát. Je prostorný, vkusně zrekonstruovaný, částečně vybavený a elegantní kuchyňská linka je zařízena spotřebiči.

Úložného místa není nikdy dost, a proto je v bytě k dispozici vestavná skříň a navíc komora, ve které je pračka. K bytu patří také sklep o velikosti cca 6 m2.

Bulharská ulice je skvělé místo pro klidné bydlení v blízkosti řeky, se spoustou zeleně v okolí, ale zároveň s dostupností všech služeb. Cokoliv, co je pro denní život potřeba, je v dosahu do několika minut včetně nákupů, školy, školky a MHD.

Byt je spolehlivým nájemníkům ihned k dispozici. Cena nájmu včetně jmenovaného vybavení je 12.000 Kč + cca 3.000 Kč energie. Jistota při pronájmu bytu je ve výši 24.000 Kč. Provize RK je 15.000 Kč.

Přijďte si toto krásné bydlení v příjemné lokalitě prohlédnout, těšit se na vás bude realitní makléř Erik Drobný.

Erik Drobný / nezávislý realitní makléř

VOLEJTE
+ 420 608 22 77 03