PRODEJ 

BYT 3+kk, 89 m2

NOVÁ CENA 5.990.000 Kč

původní cena 6.940.000 Kč

Pardubice / Zelená terasa, ul. Bělehradská

Pokud hledáte velký byt v novější zástavbě s balkonem a komorou na patře, pak jste na správné adrese. Představuji vám byt 3+kk o velikosti 89 m2 v projektu Zelená terasa v Pardubicích.

Byt se nachází v 6. patře zděného domu, který byl postaven v roce 2009. 

V místnostech se tu s plochou opravdu nešetřilo. Velmi prostorný pokoj s balkonem sloužící v současnosti částečně jako pracovna a z části jako pokoj pro hosty má velikost 18 m2. Směřuje na východ a je zde příjemný výhled do upraveného vnitrobloku.

Další ještě větší pokoj, který nyní slouží jako ložnice, má velmi komfortní velikost 21 m2 a je orientovaný na západ.

Obývací pokoj o velikosti 25,6 msměřující také na západní stranu je spojený s moderní prostornou kuchyňskou linkou ve tvaru U, která má spoustu odkládací plochy a je vybavena všemi spotřebiči včetně myčky.

Ze vstupní chodby je přístup do koupelny s vanou, toaleta je od koupelny oddělená. Díky oknům, která jsou přes celé místnosti, je byt příjemně prosvětlený.

Velmi pohodlně jsou zde řešeny úložné prostory, protože přímo vedle bytu se nachází komora o velikosti 4,2 m2. V přízemí domu je také kolárna.

K bytu je možné dokoupit vlastní parkovací stání (č. 71) ve vnitrobloku. Jinak je parkování možné v přilehlé ulici a je zdarma.

Celková podlahová plocha bytu a jeho příslušenství je 89 m2. Příslušenství zahrnuje zmiňovanou velkou komoru na patře přímo vedle bytu o velikosti 4,2 m2 a balkon o ploše 4,8 m2. Nový majitel se zároveň stává spolumajitelem pozemku ve vnitrobloku.

Výhodou jsou zde nízké náklady spojené s bydlením. Na výměru bytu 89 m2 je částka placená do fondu oprav 1267Kč měsíčně. Další náklady spojené s bytem včetně záloh na vodu a topení jsou nyní nastaveny pro čtyřčlennou rodinu na 2933 Kč/měsíc + elektřina.

Dům se nachází ve slepé ulici, která navazuje na oblíbený park s umělým jezerem. Do centra je skvělá dostupnost, na kole příjemnou projížďkou přes park a Wonkův most trvá cesta přibližně 5 minut.

V naprosté blízkosti domu je veškerá vybavenost, jako jsou mateřské školky, školy, univerzita, kavárny, restaurace, kadeřnictví, fitcentra, nákupní centrum a další obchody. 

Byt je v osobním vlastnictví. Nastěhování bude možné od ledna 2023. Cena za nemovitost je uvedena včetně provize a právního servisu, žádné další náklady na vás nečekají. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo výběru kupujícího, dle vlastních kritérií.

Přijďte si tento prostorný byt prohlédnout. Na prohlídkách se na vás bude těšit realitní makléř Erik Drobný.

Erik Drobný / nezávislý realitní makléř

Začněte psát zde...

C

+ 420 608 22 77 03